autospares.lv – automašīnu detaļas par izdevīgākām cenām

Ierasts, ka auto servisos un smukajos veikalos rezerves daļu cenas ir nesamērīgi augstas. Jo īpaši jaunām un mazlietotām automašīnām. Autospares.lv piedāvā gan oriģinālās ražotāju detaļas, gan to pieejamos analogus par krietni izdevīgākām cenām.

Automašīnu detaļu katalogi pieejami pilnīgai apskatei, lietotājam iespējams precīzi sameklēt nepieciešamo detaļu pēc vairākiem parametriem – tās oriģinālā numura, kategorijas, vai ar dažādu vizualizāciju palīdzību. Menedžeri pa tālruni var konsultēt gadījumos, kad klientam neizdodas atrast precīzu detaļas numuru, vai nav pārliecības par atrastās preces pareizību.

Caur mājas lapu iespējams sekot līdzi pasūtījumu statusiem, un epastā saņemt notifikācijas par statusu maiņu. Iepriecināja arī tas, ka pārdevēji pamatā runā latviešu valodā, pretstatā citiem internet veikaliem. Bet pats galvenais ir tas, ka detaļas atnāk sagaidāmajā kvalitātē, par ko pats praksē arīdzan pārliecinājos.

Šis nav reklāmraksts, man par to neviens nemaksā, es nevienu no šī uzņēmuma nepazīstu. Vienkārši priecājos par ērtumu, cenām un procesu, tāpēc pastāstu arī citiem.

Weblapa: www.autospares.lv
Koordinātes (kad jābrauc pakaļ precei): N 56.955306, E 24.071973
Atrašanās vieta aplūkojama: google maps kartē.

11 thoughts on “autospares.lv – automašīnu detaļas par izdevīgākām cenām”

 1. Autospares ir diezgan liela cena :( Saliidzini – ievadi sho pashu detaljas nr. ieksh dts.lv vai eparts.lv. Vismaz, cik es skatiijos, visas detaljas prieksh subaru bija daargaakas tieshi autospares. DTS paarsvaraa piedaavaa original daljas, reti kad tiek piedaavaati analogi. Savukaart eparts piedaavaa gan original, gan analogus. Bet starp shiem abiem veikalinjiem arii cenas ir dazhaadas, taa kaa atliek tikai zinaat detaljas nr. un viss kaartiibaa ;) Saliidzinam un peerkam…. Bet raksts labs, savaa blogaa arii domaaju ielikt ko liidziigu par savu pieredzi. Par cik, man nav bijusi pieredze ar autospares, tad varbuut varu ievietot tavu rakstu ar noraadi?

 2. Pilnīgi pievienojos. man arī baigi operatīvi piegādāja eļļu, lētāk, nekā pašos servisos (laikam akcija bija). Tāpat konsultācijas par citām detaļām varēja epastiski organizēt. Viņi arī ved klāt.

  1. Cik saprotu, tad tavamauto.lv tirgo ejošas standartpreces (eļļas, birstes, sveces, etc). Taču katrai automašīnai ir arī savas unikālās detaļas ar ražotāja kodiem. Piemēram, man vajadzēja ūdens špricējamo sprauslu. Detaļu varēju atrast pēc servisa manuāļa un pasūtīt, piemērs te. Neizsaktās, ka es to varētu izdarīt pie tavamauto.lv.

    1. Neredzu sadaļu, kur būtu iespējams atrast konkrētas automašīnas konkrētu detaļu. Rakstīt e-pastu varu uz visiem internet veikaliem, taču tas nav serviss, par kuru runāju raksta saturā.

 3. Es te biš ar darvu iepilināšu ;)

  Protams, autospares ideja ir kruta un izpildījums arī pārsvarā nav peļams, bet cik man ir ar viņiem pieredze, uz pasūtījuma vai tā daļas atsaukšanu gan vairāk ir tāds “politiķu sindroms” – “jā jā, viss būs” un detaļa vienalga atnāk, kaut arī sen vairs nav vajadzīga. Līdzīgi ir ar piegādes laikiem – ja rakstīts 1 diena, tad tam (pareizinot ar divi) var ticēt, bet tur, kur ir 10 dienas – ātrāk pa mēnesi nekas neatnāk.

  Protams, var gadīties, ka tas ir vienkārši my bad luck, bet man šitā bija – secinājumus veidojiet paši.

  1. Manā pasūtījuma skatā bija divi sūtīšanas varianti. Pirmais bija dārgāks variants ar ātrāko termiņu No 7 – 10 dienām. Otrs bija lētāks variants ar termiņu ātrākais no 15-20 dienām + varbūtību, ka detaļa tiek “atteikta” sūtīt. Pēc manas izpratnes, ka detaļa atnāk pēc mēneša ir pēc atrunātiem nosacījumiem. Vienu detaļu nācās sūtīt atkārtoti, jo bija tas “atteikuma” statuss, bet arī tas ir atrunāts, tāpēc neuzskatu to kā problēmu. Saprotams, ka pieradzes var būt atšķirīgas.

 4. Līdzīgs autospares.lv ir vēl handler.lv. Manā gadījumā oriģinālā detaļa sanāca krietni lētāka tur nekā visās citās. Katalogā pēc atlases kaut kā to ko man vajag īsti atrast neizdevās, tomēr pēc detaļas koda gan. Darbinieki cik sanāca zvanīt, lai pārliecinātos, ka viss ok, atsaucīgi. Piegāde gan nebija tik ātra kā biju cerējis, tomēr arī nepārsniedza max iespējamo solīto. Manā gadījumā starpība ar nākošo lētāko bija pietiekoši liela, lai būtu ar mieru pagaidīt ilgāk kaut vai nedēļu, ja tas būtu nepieciešams. Kad detaļa pienāca Rīgā to ar PDP (kādi ~3Ls) nogādāja pa taisno servisā, tā ka pašam arī atkrita prieks dzīties tai pakaļ…

 5. Man arī ir bēdīga pieredze ar tiem autospares.lv. Viņi no manis paprasīja šasijas numuru un kādus tur vēl skaitļus, lai noskaidrotu, kāda detaļa derēs un ar to arī viss beidzās – jau kādus 3 mēnešus ar mani vairs nav kontaktējušies (es, protams, jau esmu paspējis atrast detaļu citur).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.