Visai izplatīts ir fakts, ka automašīnu rezerves daļu cenas servisos un skaistos veikalos ir nesamērīgi augstas. It īpaši jauniem un mazlietotiem auto. Autospares.lv piedāvā gan oriģinālās ražotāju detaļas, gan to pieejamos analogus par daudz labākām cenām. 

Ir pieejami auto daļu katalogi, lai varētu pilnvērtīgi visu apskatīt, un pircējs varētu precīzi atrast nepieciešamo daļu pēc dažādiem parametriem – tā oriģināla numura, kategorijas vai pēc to vizuālā izskata. Menedžeri var pakonsultēt pa tālruni tajos gadījumos, kad klients nevar atrast precīzu daļas numuru, vai nav pārliecināts par atrastā produkta piemērotību. 

Mājaslapā ir iespējams sekot pasūtījumu statusam un e-pastā saņemt paziņojumus par statusa izmaiņām. Lieliski ir arī tas, ka pārdevēji pārsvarā runā latviešu valodā, ja salīdzina ar citiem līdzīgiem interneta veikaliem. Bet pats svarīgākais ir tas, ka daļu kvalitāte atbilst ekspektācijām, par ko varējām pārliecināties arī praksē. 

Šī nav reklāma, par to neviens nemaksā, es nepazīstu nevienu cilvēku no šīs kompānijas. Es tikai esmu apmierināts ar ērto servisu, cenām un vispārējo procesu, tāpēc labprāt padalos ar savu pieredzi. 

Write A Comment