Privātuma politika

1. Ievads

1.1. Šīs Politikas mērķis. (“Mēs”, “Mūsu,” “Uzņēmums”) ir apņēmies respektēt mūsu mājaslapas (“Vietne”) apmeklētāju privātuma tiesības. Mēs esam izveidojuši šo Privātuma Politiku (šo “Politiku”), lai tu varētu pārliecināties par drošu Vietnes apmeklēšanu, un lai parādītu, ka mēs esam apņēmušies ar visu gūto informāciju rīkoties atbilstoši normatīvajiem aktiem. Šī Politika attiecas tikai uz šo Vietni, tā neattiecas ne uz vienu citu mūsu mājaslapu, kuras saites tu vari atrast šajā Vietnē. Katrā no šīm mājaslapām var būt sava Politika par datu vākšanu un apiešanos ar tiem. Katras mājaslapas Privātuma Politika var atšķirties no šīs Politikas.

1.2. Piezīme par bērniem

Lūdzu, ņemiet vērā: mēs esam vispārīgas auditorijas Vietne. Nerādiet mūsu Vietnes saturu bērniem, kuri jaunāki par 13 gadiem, atbilstoši 1998. gada likumam – Bērnu tiesību aizsardzība tiešsaistē.

2. Informācijas vākšanas prakse

2.1. Kādu pamatinformāciju mūsu Uzņēmums ievāc?

Pārvaldot šo Vietni, mēs apkopojam jūsu personisko informāciju dažādās situācijās. Pirmkārt, ja jūs ar mums sazināties, izmantojot Vietnes sadaļu “Kontakti”. Tādā gadījumā jūs mums sniegsiet savu vārdu un e-pasta adresi. Otrkārt, ja jūs atstājat komentāru kādam bloga ierakstam – tādā gadījumā jums var prasīt jūsu vārdu vai kādu citu informāciju. Jums nav obligāti mums jāsniedz šī informācija, izmantojot šīs divas metodes, ja vēlaties tikai apmeklēt un izbaudīt šo Vietni.

2.2. Kādu papildus informāciju Uzņēmums ievāc?

(A) Automātiskā datu vākšana. Mūsu serveri automātiski atpazīst apmeklētāju domēnu nosaukumus un IP adreses (datoram piešķirtie numuri internetā). Šajā procesā netiek atklāta nekāda personiska informācijas par jums. Vietne var iegūt arī anonīmus “datplūsmas datus”, kas neidentificē jūs, bet šos datus var izmantot mārketinga nolūkiem vai mūsu sniegto pakalpojumu uzlabošanai.

(B) Sīkdatnes. Ik pa laikam mēs varam izmantot galveno pārlūkprogrammu standarta “sīkdatņu” funkciju, kas ļauj saglabāt nelielu datu daudzumu jūsu datorā par jūsu apmeklējumu mūsu Vietnē. Sīkdatnes palīdz uzzināt, kuras mūsu Vietnes sadaļas ir noderīgas un kurās ir nepieciešami uzlabojumi, izmantojot dažādas programmas, tostarp Google Analytics. Mēs arī varam izmantot sīkdatnes no trešās puses sociālajām vietnēm un programmām, ieskaitot, bet ne tikai, Facebook, Google Plus un Twitter. Jūs varat izvēlēties atspējot sīkdatnes savā pārlūkprogrammā vai izmantot kādas neatkarīgas programmas, kas pieejamas tiešsaistē. Tomēr, ja izvēlaties atspējot šo funkciju, jūsu pieredze mūsu Vietnē var nebūt tik laba, jo dažas funkcijas var nedarboties tā, kā tām būtu jādarbojas. 

(C) Sponsori un reklāmdevēji. Mēs esam nolēmuši pieņemt sponsorēšanu un reklāmas mūsu Vietnē. Ja tas notiks, jums būs jāpieņem, ka šiem sponsoriem un reklāmdevējiem būs pieejami dati par jūsu veiktajiem klikšķiem uz šo reklāmu saitēm. Mēs viņiem neatklāsim jūsu personisko vai identificējamo informāciju.

3. Informācijas izmantošana un dalīšanās ar to

3.1. Ko Uzņēmums dara ar ievākto informāciju?

(A) Personīgā informācija. Mēs neizpaužam personisku un identificējamu informāciju trešajām personām, izņemot tās, kuras mēs izmantojam, lai nodrošinātu šīs Vietnes darbību, piemēram, serveri un e-pasta programmu.

(B) Anonīmā informācija. Lai analizētu mūsu vietnes datplūsmu, mēs izmantojam anonīmu informāciju. Mēs, protams, izmantojam anonīmās IP adreses, lai palīdzētu diagnosticēt problēmas ar mūsu serveri, lai reklamētu mūsu Vietni vai parādītu saturu atbilstoši jūsu preferencēm. Šī anonīmā informācija par datplūsmu un darījumiem ir pieejama arī mūsu biznesa partneriem un reklāmdevējiem.

(C) Sīkdatņu lietošana. Mūsu Vietnē redzamās reklāmas var izmantot sīkdatnes. Mēs nevaram piekļūt informācijai vai kontrolēt to, ko no mūsu Vietnes ir apkopojuši ārējie reklāmdevēji.

(D) Personīgās informācijas izpaušana. Mēs varam atklāt jebkuru iegūto informāciju, ja tā ir nepieciešama, saskaņā ar likumu, un ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai 1) rīkotos saskaņā ar tiesību aktiem vai juridisko procesu, kurā esam iesaistīti, (2) aizsargātu mūsu tiesības, īpašumu vai Vietnes lietotājus, vai (3) rīkotos saskaņā ar nenovēršamiem apstākļiem, lai aizsargātu cilvēku vai Vietnes lietotāju drošību. 

(E) Informācijas pārdošana. Lai nodrošinātu izmaiņas mūsu Uzņēmumā, mēs varam pārdot vai iegādāties mūsu Vietnes vai mūsu Uzņēmuma akcijas, ieskaitot informāciju, kas savākta, izmantojot šo Vietni. Ja uzņēmums vai pakārtoti visi tā aktīvi nonāk trešās personas rīcībā, lietotāju informācija būs viena no lietām, kas tiks nodotas kopuzņēmumam. 

4. Drošība

Vietne izmanto drošības pasākumus, lai novērstu zaudējumus, nepareizu izmantošanu un tādas informācijas izmantošanu, kuru mēs iegūstam no jums. Bet mēs nesniedzam nekādas garantijas par mūsu spēju novērst zaudējumus, kas radušies jums vai kādai trešajai personai, šādu datu zaudējumu vai nepareizas lietošanas gadījumā. 

5. Mājaslapas sadaļas, kuras Uzņēmums nekontrolē

5.1. Trešās puses mājaslapas

Ik pa laikam Vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm. Ja jūs izvēlaties apmeklēt šīs vietnes, ir svarīgi izprast to, ka mūsu Privātuma Politika un lietošanas nosacījumi neattiecas uz šīm vietnēm. Jūsu pienākums ir pārskatīt Privātuma Politiku šajās tīmekļa vietnēs, lai pārliecinātos, ka jūs saprotat un piekrītas šīs konkrētās vietnes Politikai.

6. Kontaktinformācija un Politikas atjauninājumi

6.1. Saziņa ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Politiku vai ko citu, kas saistīts ar šīs Vietnes darbību, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot sadaļu “Kontakti”, kas atrodas “Izvēlnē” Vietnes augšdaļā.

6.2. Atjauninājumi un izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pievienot, mainīt, atjaunināt vai modificēt šo Politiku, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas mūsu Privātuma Politikā. Mēs publicējam jebkuras šādas izmaiņas mūsu Vietnē. Pēc tam jūs varat izvēlieties, vai vēlaties akceptēt šis Politikas izmaiņas, vai pārtraukt Vietnes izmantošanu. Jebkuras šādas izmaiņas, atjauninājumi vai papildinājumi būs spēkā 30 dienas pēc to ievietošanas mūsu Vietnē. Jūsu pienākums ir ik pa laikam pārskatīt šo Politiku, lai pārliecinātos, ka joprojām piekrītat visiem tās noteikumiem.

(A) Ja jūs esat pierakstījies e-pasta saziņai ar mums, mēs jūs informēsim par mūsu Privātuma Politikas izmaiņām pa e-pastu.