Kā samaksāt par saviem CSDD administratīvajiem pārkāpumiem

Ja kādam ir nācies maksāt par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, tad viņš noteikti ir ievērojis, ka uz paša administratīvā protokola nav minēts ne konta numurs, ne kāda cita informācija, kas ļautu sodu samaksāt pašam, ar interneta bankas starpniecību. Taču īstenībā tā nemaz nav.. Varbūt, ka kāds šo triku zin,taču ja nē- varu apgaismot, kas darāms.

Tātad eksistē tādi “žiro maksājumi“, pēc kuriem banku sistēmas pašas var iemaksāt kuros kontos kas nepieciešams.

Lai to izdarītu, piemēram, hanzanet.lv, nepieciešams ieiet Maksājumi->Bankas definētie maksājumi->Žiro rēķinu apmaksa un tālāk jau ievadīt Žiro Nr. (kas ir uz protokola rakstīts), rēķina numuru (arī uz protokola), aprakstu un summu. Apraksta laukā var vēlreiz ievadīt reķina numuru, varbūt vēl automašīnas numura zīmi, lai drošāk sameklēt maksājumu, ja gadījumā notiek kāds errors.

Tas arī viss. Pietiekoši viegli un nesāpīgi. Savukārt, tas ko vajadzētu CP izdarīt, ir- uz protokola uzrakstīt vēl vienu rindiņu, ka sodu iespējams apmaksāt arī internetā, izmantojot žiro numuru.

22 thoughts on “Kā samaksāt par saviem CSDD administratīvajiem pārkāpumiem”

 1. Būtu ideāli, ja visi pakalpojumu apraksti HB mājās lapā būtu tik saprotami un cilvēcīgi uzrakstīti!

 2. Man jau pāris gadus hanzas internetbankā ir izveidots definētais maksājums CP sodiem, pāris reizes gadā sanāk izmantot, mainu tikai protokola nummurus un soda izmēru.Kad pirmoreiz bija jāmaksā zvanīju uz hanzenes palīdzibas nummuru(skatīt uz kodu kartes)un man visu jauki soli pa solim pateica priekšā.

 3. “uz paša administratīvā protokola nav minēts ne konta numurs, ne kāda cita informācija, kas ļautu sodu samaksāt pašam, ar interneta bankas starpniecību.”

  meli! sodu nopelnīju martā! uz protokola otrā pusē rakstīts:

  Naudas sods jāsamaksā:
  Saņēmējs: VALSTS KASE
  Reg. nr: 90000050138
  Konta nr.: LV60TREL1060141011400
  saņēmēja banka:VALSTS KASE
  bankas kods: TRELLV22
  iemaksas mērķis:

 4. NJu nez.. nevaru piekrist autoram. Man diemžēl 1x dzīvē CP protokolu sastādīja…otrā pusē bija Valsts kases konta numurs u.c. info, lai ērti norēķinātos ar internetbankas starpniecību. Žiro, protams, ir labi un ērti.

 5. Viens par kleitu otrs par meitu. Rakstā runa droši vien iet par soda kvītīm ko Rīgas vai arī kādas citas pilsētas municipālā policija uzlīmē par stāvēšanu neatļautā vietā, savukārt uz protokoliem ko izraksta CP ir visa info par norēķiniem.

 6. Paldies! Bez šī raksta nebūtu atradis un būtu bijis jāčāpo vien uz banku.

  PS. Runa iet par Administratīvo pārkāpumu(piem. mašīna nolikta ne tā)

 7. Man arī nekāds valsts kases konta Nr nebija, tik pliks Žiro Nr. to arī liku lietā – atradu info kā to lietot un veicu maksājumu, bet…

  …pēc dažām nedēļām saņēmu paziņojumu par to, ka maksājums nav saņemts!!! sāku meklēt, kam lai zvana un interesējas par štellēm. Jūs domājat, tā bija viegli? Maldaties! Uz paziņojuma nekāda kontakt info, internetā ar grūtībām atradu kādus 3 telefona Nr, no kuriem noderēja tik 3 un tad vēl mani pasūtīja zvanīt uz kādu citu…
  Tur es uzzināju, ka viņu pusē ir bardaks, jo plāksterīšus redz drukājot CSDD un tie redz nemāk ielikt konta Nr, bet gan tikai Žiro nr. un viņi saproties neredz to, vai tā nauda ir ienākusi. Šobrīd man nāksies braukt uz Gaujas ielu 15, rakstīt stulbus iesniegumus un pierādīt ka esmu samaksājis!!!!

  Maz tā ka viņi pārtiek no manas un Jūsu naudas, slauc nepelnītus sodus (tas ir atsevišķa topika cienīgs jautājuma), tad man vēl viņiem personīgi jāpaklanās, lai pierādītu, ka esmu apmaksājis to, ka mani nepelnīti izdrāzuši!!!!

  Bardaks un Latvijas policija rullē!

 8. jebkurā gadījumā vienmēr, ka nezini kam īsti maksā, zvani dokumenta izdevējiestādei un jautā, citādi sanāks kā tai tantiņai, kas sodu tiesai nomaksājusi bija pašvaldībai, jo valsts kase tak viņasprāt ir viena iestāde, tātad kāda starpība, kurā kontā :D un jā, neaizmirstat norādīt protokola numuru – pareizu un savus datus par kuru sodīto tad maksā, citādi budžets augs valsts kasē, bet par ko sedzies sods diemžēl nevarēs pierādīt!

 9. redz.. no 2007.gada ne kas nav mainījies..
  uz administratīvā pārkāpuma protokoliem – paziņojumiem par nepareizu stāvēšuanu vēl joprojām var atrast tikai to Žiro numuru..
  milzīgs paldies, ka ir info, kā tādus protokolus apmaksāt…

 10. Jā… Tā viņš pagaidām ir :(
  Swedbankā ātro saiti uz CSDD sodiem neatradu. CSDD uzrāda, ka sods ir, bet nepiedāvā savienojumu ar banku, lai to nomaksātu :@
  Pakāsu gandrīz 1h, kā rezultātā nācās pašam izveidot definēto maxsājumu uz priekšdienām.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.