94 thoughts on “Vārdu skaidrotājs”

 1. Pēdējo reizi Tu esi šeit manīts 18. Oktobrī, 07:47 shii te feacha man patiik :)
  Paldies tev par algas kalkulatoru shad un tad noder :)
  Runaajot par valuutas kursiem – es tos neizmantoju (man nevajag).
  Ar vaardadienaam shii doma gan ir originaala un reeciigi palasiit. Tik jautaajums vai tu tieshaam to visu mekleji katram vaardam, vai kaut kur tiimeklii ir pieejams vaardu skaidrojums Gunnara izpildiijumaa?

 2. vinjam pie servera com porta pashtaisiits aparaats piesleegts, tur pascalaa iisa softele kas analizee pienaakoshos signaalus and stuf.. antena ir uzvilkta ~20 metru augstumaa virs jumta.. veelaak naaks ficha par veeja aatrumu, gaisa spiedienu (attieciigi no taa uz ifiem par laika prognozi) buus nokrishnju daudzums mililitros… :))) lab lab.. tas taa.. variaacijas par teemu, neuztverat paaraak nopietni… gan jau vienkaarshi ar tehnologjiskiem liidzekkjiem laika informaacija nak no kaadas cita lapas mosh…

 3. Man bija termorezistors gameportā iesprausta un ar paskālu lasīju temperatūru un liku failā un attiecīgi ar PHP lasīju no faila ārā.
  Ja tev ir līdzīga ierīce, tad cepuri nost, bet ja lasi no citas lapas tad gan kauns un negods :)

 4. Zandis es domaaju ka tas ko tu tikko pateici ir pilniigs sviests. Tas ka info tiek njemta no citas lapas nekaadaa veidaa nav kauns un negods. Es domaaju, ka tas ir pozitiivi, ka tiek piedaavaata iespeeja apskatiit info, kuru shad un tad var ievaidzeeties. Tu, protams, vari palikt pie sava viedokla, ka tavs termorezistors rulee, var jau buut ka tas ir cool, tik ieteiktu padomaat pirms saki kas ir kauns un kas ir negods. Piemeeram tavaa lapaa nav vispaar nekaadas informaacijas par shaadiem siikumiem kaa temp. kurss utt. Paskaties uz sevi pirms runaa par citiem. Liec iekshaa savu termorezistora info lapaa – cik cilveekiem intresee kaada ir temp. tavaa istabaa? Sheit mees redzam inforaaciju Riigaa, kas shkjiet krietni vien noderiigaak. :P

 5. :-DDD Apsmējos! Pirmo reizi mūža ievazājos, te bet šim liekas, ka jau esu bijis… :-) Kkas īsti te nav tā.
  Bet par tēmu: gribēju pateikt “Paldies” par algas kalkulātoru, bet – Nāni! Kur tad šis ir?! :-D

 6. Zandis-nav man termorezistora un nav man arī laika čakarēties ar tādām lietām. Šajā gadījumā temperatūra tiek ņemta no citas lapas, tā pat kā bankas kurss, piemēram..
  Rednex- tas drošvien ir dēļ tava proxy servera. Un algas kalkulators būs kaut kad atpakaļ. Jāsaņemas tik…

 7. Es domāju, ka snux varētu būt vienīgais kam tas likās smieklīgi. Neviens cits bez mums abiem to tāpat drošvien neiepīpēs. (un varbūt nemaz nevajag ;))

 8. Man gan gribētos uzzināt, kāds ir mana vārda skaidrojumus, bet vaardins Snukis tiešām ir inteesants un nedzirdēts!

 9. Karīna:

  Sievišķīga, gudra, vilinoša. Asi uztver mazāko nesaskaņu starp cilvēku vārdiem un domām. Baidās no vienaldzīgajiem, jo tieši viņi ir spējīgi uz nodevību. Labprāt augtu bieza meža ēnā, bet dzīve Karīnu iemet šaudīgu ļaužu vidē. Tad viņa dara visu, lai nezaudētu savu individualitāti. Dabiskais piepildījums ir mīlestība un bērni. Dara gandrīz to pašu, ko vīrieši, un reizē patur sievišķības spēku.

 10. Būtu pavisam super, ja varētu apskatīt ne tikai tos vārdu skaidrojumus, kam šodien vārdadiena, bet arī tos, kam vakar vai Ziemassvētkos (man. Apdalīta, ne??) :)

 11. una:
  Moderna sieviete. Grib pārkāpt pāri savas vides robežlīnijai. Labprāt sapņos ceļo pa baudkāres ielejām. Zina modes untumus. Viņai grūti ierobežot savu vētraino temperamentu.

 12. ANETE
  Ņem, ko dod iespējas. Jūsmīgas aizgrābtības laiku viņas dzīvē nomaina pretējais – izmisums un depresija. Augstprātīgu labvēlību dāvā saviem elkiem. Var sevi arī bezprātīgi izšķērdēt.

  (Gunars Treimanis «Vārdu noslēpumi »)

 13. Nesen bija vārdadiena. Nezinu savam vārdinjam skaidrojumu. Nevaru netā atrast. Caur mini operu pagrūti. Madara. Madara ir mans vārds. Help!

 14. Madara– Ugunīga un atjautīga. Mīlestībā vibrē – te ceļas, te krīt. Neapjaustas cerības izzogas no apziņas alām – un tās pat piepildās. Labprāt nododas sava sapņa burvībai. Necieš nevīžību un pasivitāti. Katrai sajūtai izvēlas savu skaņu. Pasaule Madarai šķiet pilna sapņu, ilgu, brīnumu.

 15. Sintijas vārds neko nenozīmē, tas tikai nes. Jo Sintija nemāk izlasīt pēdējo komentāru pirms postēt jaunu marazmu.

  pbs, es domāju šei ir jāliedz komentēšanas iespējas.

 16. Paldies Jums par vārdu tulkojumiem.Man tomēr sakrīt un arī manam tēvam. Žēl, ka neatradu skaidrojumu vārdam LIGITA, bet ko var darīt!!!!

 17. :( Mana vārda skaidrojumu vispar nav baigi forsi es teikšu. Vispar ne viena majas lapa nevar atrast un ko lai es zinu par sava vārda skaidrojumu un kā lai es atbildu kad man skolotaja paprasa?? :(

 18. lūdzu lūdzu lūdzu!!!!!!!!vajadzīgā palīdzība!!!!!!!!!!!!
  nevaru atrast skaidrojumu vārdam Marko…..bet nu ļoti ļoti vajaga….
  ja kads var palīdzēt..rakstiet uz e-pastu Malyw1987@inbox.lv
  :))

 19. kapec nau skaidrojuma manam vardam, vins ir rets vards, vell neesu satikusi meiteni ar tadu pasu vardu(angeļa) tads ir mans vards, bet skaidrojuma vinjam nau

 20. I must say you have high quality content here.
  Your posts can go viral. You need initial boost only.
  How to get massive traffic? Search for: Murgrabia’s tools go viral

 21. I often visit your website and have noticed that you don’t update it often. More frequent updates
  will give your page higher rank & authority in google.
  I know that writing posts takes a lot of time, but you can always help yourself with miftolo’s tools which
  will shorten the time of creating an article to a few seconds.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.