Rāciju konektoru saderības tabula

Ir daudz dažādu rāciju ražotāju un daudz dažādu I/O interfeisu tipu. Internetā uzgāju noderīgu tabulu, kurā redzama vairāku ražotāju konektoru saderības ar citu ražotāju modeļiem.

Piemēram, vads (komunikāciju iekārtas), kas der Motorola Talkabout rācijām, derēs arī vairākām Cobra Microtalk sērijas iekārtām. Konkrētie modeļi redzami tabulā.

Pats neesmu šo informāciju pārbaudījis, tāpēc pērkot iekārtas riskējiet paši. Pieglabāju tabulas kopiju, ja nu gadījumā oriģinālais avots pazūd.

4 thoughts on “Rāciju konektoru saderības tabula”

  1. Gatavojies moto sezonai?

    Kopš pagājušā gada, kad daudz braukājāmies divatā, katrs ar savu, pāris reizes bija noderējusi kāda rācija. Tomēr vairumā gadījumu var iztikt – vai nu nav tik svarīgi vai arī pasignalizē ar gasmu/tauri un piestāj malā parunāties/apspriesties.

    1. Ha, uzminēji! :)

      Rācijas jau ir īpašumā, tagad skatos, kā tās var saslēgt. Ir visādi krutie veidi, pat bluetooth priekš rācijām, lai no ķiveres vadi ārā netirinātos.. Bet tie gadžeti ir baigi dārgie, tāpēc drošvien sākšu ar nepieciešamāko- gribu dabūt ķiverē tālruņa sakarus un audio navigāciju- pārāk bieži pagājušogad stājos malā, lai stresaini pārbaudītu, vai neesmu palaidis garām gaidīto zvanu..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.