Par SamsungApps aplikāciju veikalu

Saņēmu, lūk, šādu vēstuli no personas, kas (it kā) atbildīga par aplikāciju virzību SamsungApps veikalā.

Labdien,
Es atbildu par SamsungApps Baltijā un vēlos piedāvāt Jūsu uzņēmumam iespēju izplatīt mobilo aplikāciju “Dict.lv” mūsu kanālos.

SamsungApps ir atsevišķs lietotņu veikals, kas nāk līdzi katrai Samsung Android, Windows Mobile, Bada ierīcei (viedtālruņiem, planšetdatoriem, TV). Šajā veikalā mēs izceļam un piedāvājam īpaši atlasītas aplikācijas, lai vietējie izstrādātāji sasniegtu daudz augstāku pamanāmību nekā ar oficiālo Google Play. Rezultātā daudziem mūsu partneriem SamsungApps veikalā ir tik pat liels lejuplāžu skaits, ja ne lielāks, kā izmantojot Google.
Parasti nav nepieciešama aplikācijas pielāgošana un Jūs brīvi varat izmantot tieši to pašu Google Play versiju. Jums ir tikai jāpiereģistrējas un jāievieto tā SamsungApps.

Ja Jūs vēlaties izplatīt aplikācijas izmantojot Samsung apps, lūdzu sekojiet šiem soļiem:

Reģistrējaties http://seller.samsungapps.com

Pēc tam varēsiet augšuplādēt aplikāciju, publicēt to globāli un lokalizēti, kā arī iegūsiet plašu administrēšanas un statistikas funkcionalitāti.
Piezīmes: Ja aplikācija ir tikai Latviešu valodā, tad pie valodu norādes jāizvēlas OTHER un jāieraksta Latvian.
Lai nosegtu 90% tālruņu tirgus, noteikti ir jāiekļauj šādas ekrānu kategorijas: HD, WVGA, HVGA, QVGA(optional).
Tableti pārsvarā ir: WXGA un WSVGA

Lūdzu atsūtiet mums banerus šādos izmēros, lai mēs varētu promotēt Jūs. Ja Jums vēl nav baneru, variet mums tos atsūtīt arī vēlāk.
– Web, Kies, Android (On-Device-Store): 500×240
– bada, Windows Mobile (On-Device-Store): : 480×106
– Attēla formāts : JPG, PNG or GIF

Papildus mēs arī piedāvājam īpaši izcelt lokāli radīto saturu „Piedāvājumi” sadaļā.

Lūdzu dodiet man ziņu, ja ir radusies intrese, lai es savlaicīgi varētu norezervētu vietu Jums.

Ar cieņu,
Jānis Meļķis

Tas, ka katrs ražotājs taisa savu aplikāciju veikalu tikai noved pie vēl lielākas Android platformas sadrumstalotības. Tas ir slikts “experience” lietotājam. Attiecīgi, es kā aplikāciju veidotājs nekad nelikšu savas aplikācijas šādos veikalos.

6 thoughts on “Par SamsungApps aplikāciju veikalu”

  1. Tas varbūt ir slikti no ražotāja puses, bet priekš lietotājiem ir labāk, ja aplikācija ir pieejama visos veikalos neatkarīgi no ražotaja.
    Jo zinu cilvēkus, kuriem pirms nepateica ka ir play.google.com viņi lietoja tikai samsung veikalu uz sava samsung.
    Un no izstrādātāja puses samsung ir interesants ar to ka tur nav milzīgs skaits aplikāciju, bet lietotaju skaits ir ļoti plašs, tāpēc iespēja ka ievēros tavu aplikāciju ir daudz lielāka kā play.google.com.

    1. Tas, ka “normāls” ietotājs zina tikai par Samsung veikalu nenozīmē viņa brīvu izvēli, vai to, ka viņš saprot visas šāda veikala lietošanas sekas. Šaubos, ka lietotājs saprot, kas notiek ar viņa pirktajām aplikācijām, kad viņš kādu dienu nolemj nomainīt tālruņa ražotāju.. Vai arī.. saprot, kāpēc uz viena Android tālruņa aplikācijā ir pieejama veikalā, un uz otra nav?

      Īsāk sakot, es nevēlos, lai pastāvētu 100 dažādi veikali, kuri būtu jāpārzin lietotājam, un kuros saturs būtu jāuztur izstrādātājam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.