7 thoughts on “Sū.. problēma”

 1. Tas noteikti nav tik smieklīgi, kā var likties, vismaz cilvēkam, kas visu dzīvi ir tupējis uz porcelāna. Nav jābrauc dziļiem Latgales laukiem, kur kanalizācija un attīrīšanas iekārtas ir tāls nākotnes sapnis. Un tas ir eiropā. Valstī kur iedzīvotāji ir ļoti maz un tīrs ūdens nāk no zemes nebkurā vietā iedzenot trubu.

  Padomā kas notiek valstī ar 100 reizes lielāku cilvēku daudzumu, daudz karstāku un sausāku klimatu. Nav runa tikai par Āfriku. Pietiek ar tuvajiem austrumiem par Indiju un ķīnu vispār pat nerunājot – tur miljoniem cilvēku mazgājas upēs, tur pat novada notekūdeņus un fekālijas un mirušos.

  Šeit, Latvijā, cilvēki baidās dzert ūdeni no krāna kur nu vēl izvārīt ūdeni tējai vai zupai no upes vai ezera!!!!! Tas ir tik nožēlojami… Ir apbrīnojami ko cilvēks ar virtuali neierobežotiem līdzekļiem var panākt. Tā vietā lai turētu to visu bankā vai nopirktu kārtējo superauto.

  1. Neviens jau neapsmej problēmu, tāpēc nesaprotu, par ko tā sacepies.. Par ezera ūdeni nekādi nevaru piekrist- tajā gandrīz nav nekādas ūdens apmaiņas, cilvēki tur peldas kopā ar dzīvniekiem, “visi” mīž, dirš, un met visādus atkritumus. Cilvēki šādu ūdeni negrib dzert, ja ir pieejams daudz labāks (kaut vai krāna). Kāpēc lai tas būtu “tik nožēlojami”? Man liekas nožēlojami, ka cilvēkiem šāds ūdens IR jādzer, un nav pieejams cits..

   1. Sacepos, jo no Tevis rakstītā izklausījās, tā itkā šāda problēma neeksistētu nekur pasaulē un, ka tas ko Billijs dara ir komēdija, nu, tāds kā rūgtums sirdī, ka resursi tiek nolaisti podā.

 2. p.s. Tev formatēšana komentāros klibo. Atstarpes, tabi un rindkopas viss sabirst vienā nenolīdzinātā teksta blāķī.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.