Amazon Latvia


Avots: Ieraksts twitterī

Latvijā ir parādījies serviss, kas mēģina startēt zem nosaukuma “Amazon Latvia“. Skan jau samērā lepni, taču diemžēl tas nav nekāds tur oficiāls pārstāvis, bet gan kārtējais pašmāju vieglās peļņas projekts.

Virspusēji paskatoties uz lapas grafiku (logo), saturu, un brendingu (domēns, twitter konta nosaukums) ir samērā viegli saskatīt, kā lapas izveidotājs(-i) pārkāpj duci Amazon pakalpojuma lietošanas nosacījumu. Protams, tā nav mana darīšana, gan jau Amazon pats tiks galā, ja būs tāda nepieciešamība.

Tā pat arī ir pierasts, ka šis ir ļoti izplatīts vieglās peļņas veids- tiek investēti 5 lati domēna nosaukumā, mazliet tiek pasēdēts pie html + css koda pielabošanas un pelna uz reklāmu, affiliate, vai ko tik tur vēl ne. Nekādas pievienotās pakalpojuma vērtības.

Taču, mana lielākā problēma ar šo servisu ir tieši komunikācijas saturā, kas izskatās pēc apzinātas cilvēku maldināšanas. Piemēram, mana mamma nesen sāka samērā aktīvi izmantot internetu. Regulāri pārlūko eBay, un nu jau prot arī apieties ar internetbanku. Gribētu, lai pirms pasūtījumu izdarīšanas viņa saprastu, ka šis nav oficiāls Amazon serviss.

Man ir aizdomas, ka viņa nesaprastu.

11 thoughts on “Amazon Latvia”

  1. Nevajadzēja reklamēt to mēslu. Nesaprotu viņa pastāvēšanas jēgu, ja no Amazon.de, .co.uk un visiem eiropas variantiem, visas preces var pasūtīt pa taisno uz Latviju

  2. Principā tas viss griežas uz Amazon serveriem un tehnoloģijām, tā kā nekādi baigie pārkāpumi tur nav, bet tas, ka tas ir ātrais projekts, tas gan. Par to gan nevienu ne censtos nosodīt, ja nav talants cilvēkam uz laikietilpīgām lietām, lai dara vismaz kaut ko. Šie vismaz cenas neuzskrūvē, jo tās pati amazone padod. Viss ko viņi patur ir maza daļa (burtiski pāris procenti) no pārdotā apjoma, ko laipnim”atsviež” Amazon.

  3. tā lapele izskatās, ka hostējas USA… epic fail.
    1 e-mails no īstā Amazon hosterim un būs ciet tā lapa.
    Izmēģiniet, kāds (aizbliezt mailu īstajam amazanoam par to lapu). Man negribas čakarēties. :)

  4. Katrai uzņēmējdarbībai ir nianses, arī tautiešu uzņēmējdarbībai ar amazon. Es pamēģināju gan seo, gan forex, kad nesanāca beigās piezemējos pie datoru drošības, tagad ir mierīgāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.