vox.io

Šodien uzzināju par jaunu VoIP / SIP tipa risinājumu, kas varētu kļūt par spēcīgu Skype konkurentu – vox.io. Saprotamāks naudas plūsmas un biznesa modelis, smuks un nepārbāzsts interfeiss, un uz lietderību balstīta funkcionalitāte ir tas, kas mani piesaistīja pie šī pakalpojuma.

Interesanti ir tas, ka balss zvani starp vox.io lietotājiem ir bezmaksas. Par cik man ir neierobežots datu tarifs, tad tīri teoretiski es varētu ietaupīt uz sarunu izmaksām. Vēl šis serviss varētu būt noderīgs gadījumos, kad jāzvana uz ārzemju tālruņu numuriem- ja pareizi saprotu, tad visiem zvaniem tiek piemērots lokālās valsts tarifs.

Izmēģināju sarunas veikšanu caur 3G. Mazliet bija dzirdami fona trokšņi, taču kvalitāte kopumā ir laba.

Šobrīd pieejams web interfeiss (lietošanai no datora), kā arī iPhone aplikācija. Android aplikācija ir izstrādes stadijā (via FAQ).

4 thoughts on “vox.io”

 1. Nevis skype, bet citiem SIP risinājumiem alternatīva. Šitai figņai nav ne desktop aplikācijas, ne čata (lietas kas man no Skype vajadzīgas visvairāk)

  1. Jā, čata nav, bet pieļauju, ka tas varētu arī mainīties. Desktop aplikācija ir tikai instruments, mani pilnībā apmierinātu web versija, lai gan pats vairs čatu tā īsti neizmantoju.. Iespējams, ka kļūdos to saucot par Skype konkurentu, bet manā gadījumā serviss nosedz lietas, ko pats izmantotu Skaipā.

   Interesanti, cik bieži es no datora mēģināšu zvanīt kontaktiem uz mobilo tālruni bez maksas.

 2. Hey,

  thank you for the nice writeup. vox.io is about real-time communication, voice and video for now, but text is definitely something we are looking at closely ;)

  Two more things that might be of interest:
  1) vox.io quick calls – you can send a link to someone and they can call you back for free from the web or their iPhone. No need for a vox.io account to make the call.
  2) group calls – just share a group call link and all participants can join (they don’t even need a vox.io account).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.