Labs 24″ monitors par labu cenu

Pirms aptuveni nedēļas iegādājos jaunu 24 collu LED monitoru- Dell U2412M. Tas ir lielisks monitors savā cenu kategorijā, ko apliecina arī dažādas internetā atrodamas recenzijas.

Visiem viss neder!
Katrai precei ir svarīgs tās pielietojums. Es nespēlēju datorspēles, kā arī relatīvi maz skatos filmas. Gandrīz visu laiku, kuru pavadu pie ekrāna, es strādāju ar tekstu manipulāciju (programmēšanu, rakstīšanu, literatūras lasīšanu, interneta mocīšanu), kā arī foto / audio / video patēriņu un apstrādi. Attiecīgi, man vissvarīgākais monitorā ir tā izmērs, izšķirtspēja, krāsu un kontrasta interpretācija, kā arī ergonomika. Mani daudz mazāk satrauc monitora reakcijas laiks, vai, piemēram, HMDI ieejas neesamība.

Vēl viena lieta, kas parasti cilvēkus nesatrauc ir estētika. Es nepirktu monitoru, kas izskatītās kā, piemēram, lielākā daļa LG monitoru – ar plastmasīgu, biezu, spīdīgu rāmi un visādiem nefunkcionāliem izliekumiem. Ja man tik ļoti daudz ir jāskatās virsū kādai lietai, tad tai ir jābūt bez uzmanības novērsošiem vizuāliem “defektiem”. Šajā ziņā Dell monitors ir vienkāršs, un tas man ļoti patīk.

Kā ārkārtīgi svarīgu procesu gribu uzsvērt krāsu kalibrāciju. Līdz šim neesmu sastapies ar monitoru, kuru izpakojot no kastes tas rādītu nevainojamu attēlu. Arī šis Dell monitors pilnībā atplauka tikai pēc krāsu kalibrācijas. Man nekad nav izdevies panākt perfektu rezultātu mainot RGB krāsu skalas monitorā, tāpēc krāsu kalibrācijai izmantoju fizisku dzelzi. Manā gadījumā tas ir Spyder 2.

Monitora izvēli balstīju uz personīgiem ieteikumiem, kā arī šo flatpanelshd.com recenziju. Vienkāršotā veidā par IPS tehnoloģiju, kas ir šī monitora pamatā, var lasīt teitan. Internet veikalā monitors patreiz dabonams par aptuveni 165Ls, kas ir pilnībā adekvāta cena.

Visādā ziņā varu rekomendēt šo monitoru tiem, kas ir nedārga un laba monitora meklējumos. Lai gan jāatceras arī tas, ka tehnoloģijas attīstās ātri, tāpēc šis ieteikums pēc gada vairs nebūs aktuāls.

9 thoughts on “Labs 24″ monitors par labu cenu”

 1. Ar terminu IPS nu jau vairs nepietiek, ir HIPS, SIPS, PIPS un vēl visādi.
  http://en.wikipedia.org/wiki/H-IPS#In-Plane_Switching_.28IPS.29

  Te ir labs saraksts, cik saprotu tad labākais ko vēl varētu atļauties ir ASUS ProArt:
  http://www.pchardwarehelp.com/guides/s-ips-lcd-list.php

  Bet protams par minēto cenu, tu esi izvelējies labāko kas ir atrodams. Man pašam darbā ir Dell U2410 (skaitās pakāpi labāks un dārgāks) bet vizuāli atšķirību no citiem kolēģiem esošajiem U2412M īsti nesaskatu.

  Īsumā labs pirkums tev!

 2. Jep, šis ir salīdzinoši ne-krutais e-IPS, bet cena!
  Man arī šis pats modelis ansambļa centrā, un arī iesaku. Ne-mazsvarīgs “sīkums” ir DisplayPort ieeja, kas lieti noder 3 monitoru dzīšanai no vienas AMD kartes (HDMI+DVI+DVI neies)

 3. Nesaprotu kāds sakars spēļu spēlēšanai vai filmu skatīšanai ar HDMI ieejas esamību/neesamību.

  Un par reakcijas laikiem – imho tagad praktiski visiem monitoriem tas ir saprātīgā lielumā, tāpēc uz to vairs nav jēgas skatīties.

  1. Teikuma uzbūve viennozīmīgi nenorāda, ka tām lietām ir sakars. Apgalvojums drīzāk bija tāds, ka manām darba vajadzībām nav nepieciešams HDMI. Bet, ja vēlies, arī par filmām un spēlēm var atrast piemērus- DVD / Blu-ray atskaņotājs (filmām), PlayStation3 (spēlēm).

 4. Pats ar tikko iegādāju šo brīnišķīgo monitoru pēc ilgas un diktas izpētes. Viens no selling-pointiem bija rotācija pa 90 grādiem – must have lieta programmētājiem :)

 5. Man, tāpat kā tev, nepatīk visi izliekumi un apaļumi (atskaitot sievietēs). Šis liekas tiešām labs monitors, bet es sēžu uz diviem 22″ un ir pavisam ok :)

 6. Интернет ресурсы сейчас являются одним из популярнейших мест для размещении информации о товарах и услугах.
  Предлагаю Вам размещение информации (или рекламы) о Вашей фирме или продукции на огромном колличестве интернет ресурсах(форумы, блоги, гостевые и т.д.)

  Для подробной информации обращайтесь по указанным контактным данным.
  Контактная информация:
  Skype: Seospon
  e-mail: Seospon@inbox.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.