dict.lv android versija

Esmu uztapinājis pirmo publiski pieejamo android aplikāciju. Vienkārši runājot, tā ir dict.lv mobilā versija, kuras primārais uzdevums ir ērtā un ātrā veidā iegūt valodu tulkojumus.

Pāris piezīmes:

1. Mobilā aplikācija izmanto internet savienojumu, tāpēc atrodoties vietās, kur pārklājums ir slikts, vai nepieejams, attiecīga būs arī vārdu atlasīšanas performance.

2. Tulkojamie vārdi tiek atlasīti ar auto-complete metodi. Tiek piedāvāts izvēlēties no pirmajiem 15 rezultātiem, ja vārds neparādās šajā listē, tad jāievada precizējošs burts, lai tiktu atlasīti precīzāki rezultāti.

3. Uzspiežot uz vārdu tulkojuma, attiecīgais vārds tiks iekopēts clipboard atmiņā.

4. Aplikācija izmanto tikai internet savienojumu (nav lasīšanas no kontaktu grāmatas, GPS lokācijas, u.t.t.).

5. Ir iespējams nosūtīt vārdnīcā neesošu vārdu tulkojumu ieteikumu: pirmajā skatījumā jānospiež “menu”, jāizvēlas “Pievienot tulkojumu” un jāaizpilda prasītie lauciņi.

Datu bāze nav perfekta, tāpēc jo vairāk piedalīsieties, jo precīzāka tā paliks. Veiksmi lietošanā un vēlreiz ielieku linku uz download lapu.

2 thoughts on “dict.lv android versija”

  1. Norakstīju, palaidu, viss strādā korekti. Paldies un apps noteikti noderēs, žēl ka tik ilgi nācās gaidīt līdz pirmajai Android aplikācijai.

    Gaidam citas, un veiksmi pie citiem aplikāciju projektiem !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.