Google Latitude pieejams iekš App Store

Kopš šodienas iekš App Store iespējams lejupielādēt native Google Latitude iPhone klientu.

Iespējams, ka bloga apmeklētāji būs pamanījuši, ka jau pirms pusotra gada esmu izveidojis iPhone aplikāciju “iMeet“, kas dara kaut ko ļoti līdzīgu. Protams, ka Googlei ir lielāka ietekme un šis kļūs par populārāku risinājumu, taču ceru, ka mans iMeet līdz ar šo neiznīks.

Pats joprojām uzskatu, ka iMeet ir funkcionālāks rīks, kas nodrošina vairāk iespēju, kaut vai redzēt savus draugus tik pat kā real-time režīmā (lokācijas atjaunošana reizi 10 sekundēs), ko Google Latitude nenodrošina. Tā pat ir iespējams sūtīt ziņojumus pašā aplikācijā, saņemt automatiskus paziņojumus par tuvumā esošiem draugiem, kā arī daudzas citas lietas.

Sīkāk salīdzinošu rakstu varbūt uzrakstīšu nedaudz vēlāk. Tagad jāpaņem kafija un dziļi jāpadomā, vai maz vispār vērts turpināt iMeet attīstību. Esmu iesācis arī Android versiju, taču grūti cīkstēties ar tādu smagsvaru, kā Google.

7 thoughts on “Google Latitude pieejams iekš App Store”

  1. Latitude nav tikai iPhone4. Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), and iPad. Requires iOS 4.0 or later.
    Tā ka var nerīkot akcijas atbalstam, bet plašu bēru ceremoniju :) ar suši utt.

  2. zobs: kāpēc tāds riebums un personīgs aizvainojums? minkasJanai ir iPhone 3G, priekš viņas Latitude nestrādās. Savukārt, teksts par bēru ceremoniju nav vispār nekādā kontekstā nedz ar aplikāciju izmantojamību, nedz fīčām, nedz kā savādāk.

    Reinis: Loopt vairāk ir kā sociālais tīkls ar lokācijas piesitienu. Tipa, iečekošanās, statusa updeiti, recenzijas par vietām, etc. iMeet risina pavisam citu problēmu – dod iespēju redzēt kur tieši šobrīd ir draugi, kur un kā tie pārvietojas reālā laikā, lai ar tiem varētu satikties. Loopt to nerisina, kā arī nav pieejams Latvijā. Latitude ir kas tuvāks, bet uzskatu, ka daudz nefunkcionālāks risinājums. Vismaz pagaidām.

  3. Būtu labi, ja iMeet varētu integrēt ar Twitter. Piemēram draugu pievienošana ir arhaiska… Man patika 4sq variants, kad aplikācija noskanē tavus Twittera draugus un piedāvā pievienot aplikācijas draugu listei.

  4. Smagi, patiešām smagi. Es droši vien pārtrauktu active development un fokusētos uz ko citu.
    No otras puses, esošie aktīvie iMeet lietotāji diez vai pāries uz Latitude. Var ar tiem kaut ko pasākt varbūt. Es tikai nezinu cik daudz to ir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.