lattelecom.tv

Šodien publiski palaists projekts, pie kā esmu ņēmis gana lielu dalību, lai par to pastāstītu.

lattelecom.tv ir internet bāzēta televīzija, kurā var skatīties tiešraides televīzijas kanālus, kā arī uz noteiktu termiņu izīrēt filmas. Lai varētu skatīties TV, nepieciešams dators ar Flash spraudni un vismaz 1Mbps ātru internet pieslēgumu (low quality režīmā).

Domāju, ka projekts būs gana izdevies, it sevisķi skatoties uz nākotnes attīstības mērķiem. Vēlāk nāks klāt jaunas “fīčas”, un ja viss noritēs pēc plāna, tad tieši pēc laiciņa šis viss iegūs vēl lielāku nozīmi un pielietojumu.

Šobrīd lattelecom.tv pieejams tikai ar ielūgumiem un joprojām atrodas daļējā testa režīmā. Ja ir liela interese, tad varat uzprasīties uz kādu ielūgumu te pat komentāros, vai arī privātajos komunikāciju kanālos ;)

54 thoughts on “lattelecom.tv”

 1. It kā jau viss labi un forši, tikai “interneta TV” jau kā koncepts ir nedaudz novecojis. Nu un, ka var skatīties kanālus datorā? Kādai mērķauditorijai tas ir domāts? Jauniešiem, kam mājās nav ne TV, ne kabeļa, ne dekodera un, kas visu laiku sēž ar laptopu virtuvē/gultā, utt.? Viņi taču Youtube skatās, kam viņiem mūsu kabeļtelevīzija? Es nezinu, bet man liekas ka šajā laikmentā Youtube-veidīgie produkti ar savu “any video/music on demand” ir daudz rentablāki. Ok, var izīrēt filmas. Filmu izīrēšana varētu aiziet, bet atkal jau tikai tiem, kas dzīvo komunālā dzīvoklī ar laptopu gultā.

  TV saturs šajos platuma grādos ir šausmīgs. Par vietējiem kanāliem nemaz nerunāsim, un ģeogrāfija un dabas kanāli ar katru gadu paliek aizvien vienmuļāki. Tie paši “Deadly Catch” kur džeki raujās uz kuģiem jau kuro gadu pēc kārtas iet pa Discovery. Un tad vēl tie nebeidzamie atkārtojumi. Ziņu kanāli ir pagājušais gadsimts, ziņas tagad ir daudz ātrāk un ērtāk pieejamas un arī “on demand”.

  Kas tad atliek? Ja nu vienīgi mūzikas kanāli un filmu īre sakarīgā kvalitātē… Nezinu, liekas, ka tirgus šim savādājam pakalpojumam šobrīd ir tādā kā pārejas posmā. Tie, kam interesē TV tāpat ir dekoderi, iTV vai kas cits. Tiem kam nav, to tāpat nevajag, kur nu vēl par maksu. Tie, kas grib skatīties sakarīgu saturu, atrod veidu, kā pie tā tikt.

  Bet nu interesanti būs paskatīties, kā tas produkts attīstīsies.

 2. Es labprāt saņemtu ielūgumu. Nedzīvoju komunālajā, taču man nav TV mājās jo reti to skatos. Bet dažreiz ir vajadzība vai vēlēšanās noskatīties ko specifisku un parasti tiešraidē (sports, īpaši pasākumi), tāpēc šis pakalpojums būtu interesants.

 3. mxz: labi argumenti, taču der padomāt drusku plašāk, vai vismaz no citas puses. Piemēram, nedz iTV, nedz youtube, nedz dekoderi nepalīdz, ja esi darbā un vēlies redzēt kaut vai hokeju. Ar lattelecom.tv Tu varēsi.

  Vēl es trešajā rindkopā minēju par fīčām un to, ka tieši vēlāk produkts kļūs lietojamāks un saprotamāks. Kā angliski saka – “will make sense”.

  Viena bēdīga patiesība ir tā, ka labs saturs maksā dārgi. Pie lielas auditorijas šo ir vieglāk realizēt.

 4. Neesmu komunālajā, neesmu students, nav man dekodera, nedzīvoju LV tāpēc šķiet, ka projekts ir tieši laikā. + Kopš kura laika mxz, Youtube utt var redzēt vietējos kanālus, discovery utt?Manuprāt jēdzīgs projekts, it īpaši tiem, kas ir ārpus Latvijas.
  Vai ir vēl ielūgumi? Gribētu pamēģināt.

 5. Vai ir kāds labvēlis ar ielūgumiem,kas nesavtīgi ar tiem dalās? Labrātīgi piesakos šajā ļooooti riskantajā pasākumā.

 6. Vai bēl var dabūt ielūgumus? Ja jā, tad iesveriet vienu lūdzu, tādu ar vairāk speķīti ;)

  Bāņu Jānis

 7. Vai kāds var ieteikt, kāds ir vienkāršākais veids, kā var skatīties no ārzemēm? Diez vai IP kontrole ir nepārvarama barjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.