Blogam 7 gadi

Biju palaidis garām faktu, ka 6. novembrī manam blogam apritēja 7. gada diena. Nekas grandiozs tā sakarā, varu vien uzsaukt pats sev “yeey!” un ar šo ierakstu pats sev atgādināt par minēto faktu.

Lai arī moderni ļaudis sēž twitterī, draugos un feisbukā, vismaz es pats joprojām uzskatu, ka personīgajos blogos ir vislielākā vērtība. Tikai šeit es varu noteikt visu- gan izskatu, gan arī saturu. Blogs dod man iespēju pašam pārvaldīt informāciju un tās saņēmējus. Tai pat laikā neesmu sapratis, kam “pieder” twīti un ieraksti citos sociālajos portālos. Man joprojām tas ir būtiski.

Iemesls, kāpēc pēdējā laikā es neatrodu laiku garākiem un interesantākiem rakstiem ir gluži vienkārši laika trūkums, kas saistīts ar milzīgo darba apjomu. Esmu super-aizņemts ar dažādiem projektiem, par kuriem tikai daļēji es varu šeit pastāstīt.

Un vēl. Man draftos stāv 75 nenopublicēti raksti. Daži sen zaudējuši aktualitāti, bet citi pārāk “pliki”. Varbūt ņemšu un publicēšu kādu no tiem, lai domas un piezīmes nenoklīst pavisam.

Uz redzīti.

5 thoughts on “Blogam 7 gadi”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.