iOS 4.1 uz 3G

Pirms ~3 mēnešiem bridināju par iPhone 3G un iOS 4.0 ātrdarbības problēmām. Tad nu esmu notestējis 3G ar iOS 4.1 – ātrdarbības problēmas lielā mērā ir novērstas. Varu droši apgalvot, ka nu beidzot ir vērts greidoties.

Ja nekļūdos, tad 4.1 plašākai publikai būs pieejama kaut kad nākamnedēļ. Protams, tas nebūs tas pats kas trīs gadus vecā 2.0 versija, kas toreiz nāca virsū kā preinstalēta uz 3G, taču salīdzinot ar 4.0.x versijām, šī vismaz būs lietojama.

3 thoughts on “iOS 4.1 uz 3G”

  1. Domāju, ka esmu izspaidījis OS daudz vairāk dažādos griezumos, kā redmondpie.com džeki un sanāk, ka man viedoklis ir savādāks. Patiesībā arī iekš video, kur uzrakstīts “By a Little” ir krietni ievērojamāk, kaut vai Messages daļa. Tālāk neskatījos. Un vispār, tas ir 3 adus vecs hardware, nemaz nav paredzēts, ka jaunajam OS būtu jālido. Šobrīd vismaz ir lietojami.

  2. Lab, bet pastāsti, cik lietojams tas 4.1 ir? Respektīvi – kādi darbības tempi ir salīdzinājumā ar 3.1.3 softu? Izteikti lēnāk vai nav tik traki? Vai varbūt vispār nevar pamanīt starpību. Biju uz iPod Touch`a 2Gen uzlicis 4.0 OS un nebija tik traģiski. Ja 4.1 iet raitāk, varbūt var lietot.

    Mjā, un interesanti, kā iOS 4.1 uzvedīsies uz 2G iTrubas. Procesori jau vienādi 2G un 3G, teorētiski vajadzētu būt visam kedā. Tikai jēga no tāda apgraida praktiski nekāda.. :) Jo īpaši, ja multitaskingu neslēdz iekšā. Patreiz joprojām izmantoju softu Backgrounder, kuru arī uz Toucha biju pasācis lietot. Funkciju pilda. Protams, tas nav tas pats, kas native multitaskinga atbalsts, kāds iekš ios 4.0. Šis backgrounder būtībā tikai nolaiž softu lejā, minimizē tā teikt, nevis pārslēdz tādā kā sleep modē. Nu, un attiecīgi bača vairāk ēdās un čupu softus vienlaicīgi palaistus arī neatstāsi. Taču nav tā, ka pēc tā būtu baiigā vajadzība. Parasti vajag tikai twiteri nominimizēt, lai piezvanītu vai mailu aplūrētu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.