iPhone 3G un iOS4

Kaut kad ap šo laiku Apple priekš gala lietotājiem officiāli izlaidīs iOS4. Visiem 3G un 3GS īpašniekiem šis jauninājums ir bezmaksas. Taču tiem, kuriem ir 3G versija, es rekomendēju jauno versiju neuzstadīt- iPhone 3G ir vienkārši par švaku priekš šī jauninājuma.

Piekļuve iOS4 man bija jau pāris mēnešus iepriekš, tāpēc iepazinies ar to esmu jau gana daudz. Pēc uzstādīšanas atgriesties atpakaļ uz iPhone OS 3.x būs diezgan pagrūti, tāpēc šis ir tāds kā brīdinājuma ieraksts. Par 3GS un performanci gan īsti nemācēšu teikt.

8 thoughts on “iPhone 3G un iOS4”

  1. Es īsti nesaprotu cepienu. Ja speciāli neieslēdz multitāskingu un wallpaper’u, tad mans 3G darbojas daudz ātrāk, nekā ar OS3.

  2. A var “ieslēgt” gan, ja cietumlauzts 3G. Springboard.app N82AP.plist failā multitasking vērtību no false uz true. Ar wallpaper tas pats.

    Bet tiešām, man ir tikai labākās atsauksmes par iOS 4 šobrīd.

  3. Nē nu vēl varēji gēlot ka nesaproti, par ko es runāju, jo Tev uzlikts Android.. Runāju par standarta lietotājiem. Un joprojām priekš manis par lēnu.

  4. Pēteris – 3G tā izlaišanas brīdī, ar tā brīža OS bija gana ātrs. Runa ir par 2008. gadu, kad valdīja iPhone OS 2.X. Trešā versija nebija izlaista līdz 2009. gada vidum.

  5. Principā 3G ir tik pat ātrs cik 2G, un līdz 3GS atnākšanai tā bija vienīgā mana pretenzija pret iPhone – tas bremzēja arī uz OS 2.x

    Protams, katras firmas politika ir piespiest lietotāju upgreidoties uz ar vien jaunāku produktu. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.