Статуя Свободы в Риге / Google Maps ir sabrucis

Apjautu, ka Twitteris nav priekš to ierakstu veidošanas, par kuriem gribu pastāstīt plašākai auditorijai. Tur nav vēstures, tur nekas nepaliek. Bet es gribu lai paliek. Jāmēģina pierast atkal vairāk rakstīt.. Bet ar virsrakstu tam nav nekāds sakars. Gribēju paust nesapratni par Google Maps publisko objektu ievietošanas mehānismu.

Ja pareizi saprotu, tad šobrīd jebkurš pēc sirds patikas var Latvijas kartē ieķēpāt jebko. Lūk piemērs:
Brīvības piemineklis

Vismaz mani tas neapmierina, ka uz Latvijas kartes kaut kas ir rakstīts kirilicā, un vēl tik nozīmīgs.

Arī google meklētājā, meklējot pēc frāzes “Статуя Свободы в Риге” tiek piedāvāts apskatīt karti, taču meklējot “Brīvības piemineklis” atrod vien norādes uz lapām, bet karti nepiedāvā.

Sāku meklēt iespējas par šo kļūdu ziņot. Atradu supporta lapu, kur aprakstīti soļi, kā labot informāciju google kartēs. Diemžēl, “Report problem” opcija pieejama tikai Amerikas kontinenta kartēm. Meklēju vēl brīdi, bet gudrāks netiku. Man izskatās, ka jebkurš šobrīd var Google Maps kartēs pievienot da-jeb-kādusavu biznesu“, un informācija nekā netiks pārbaudīta.

Welkomēti informācijas haosā ar savām uber-integrētajām un sociālajām iekārtām.

One thought on “Статуя Свободы в Риге / Google Maps ir sabrucis”

  1. Sen jau, pilna rīgas apkārtne ar балтезерс un līdzīgiem nosaukumiem. neatradu kur var ieteikt labojumus šādiem sviestiem, tavā linkā atradu tikai kā labot paša submitētas lietas

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.