Google Buzz un ātrākā datu implementācija ever

Vienkārši tā iedomājos, ka vajadzētu blogā ielikt feedu no jaunā Google Buzz servisa.

Precīzi vienu minūti man prasīja atrast detalizētu API dokumentāciju par jauno servisu. Pieslēgties savam serverim, palaist mīļāko editoru un sameklēt vajadzīgo failu + rindiņu: divas minūtes. Uzrakstīt miniaplikāciju, kas izvelk manus pēdējos buzzus no google serveriem: divas minūtes. Noformatēt HTML: vēl vienu minūti.

Nopietni, es saskaitīju – sešās minūtēs izveidoju sava bloga integrāciju ar jauno Google Buzz servisu. Darbiņu paveicu pat pirms google bija vēl piesaistījis manam accountam jauno fīču! Nevaru iedomāties, šitā cept aplikācijas pirms gadiem, teiksim, pieciem. Pirms tiem pašiem pieciem gadiem nevarēju arī iedomāties, ka visi dati būs tik atvērti un visiem tik viegli pieejami. Un, ka jauni servisi tik ātri “apies” riņī visam tīmeklim.

Tātad, kopš šodienas šī bloga labajā pusē varēs atrast arī manu buzz fīdu. Zinu, ka uz roku pirkstiem ir saglabājušies cilvēki, kas joprojām ienāk blogos, lai izlasītu kaut kādu ziņu klasiskā veidā. Oh well, viss iet pa riņķi. Blogi atkal būs modē… Pēc gadiem pieciem.

5 thoughts on “Google Buzz un ātrākā datu implementācija ever”

  1. Ieiet, jau ieiet tajos blogos, lai iespamotu :D
    Bet es nesaprotu jēgu lietot visus jaunos servisus. Patiesībā man derdzās, ka man vienu un to pašu infu vajag lasīt gan FaceBook, gan Twitter, gan GBuzz, gan draugiem.lv. Un to visu izdara ar vienu klikšķi vienā mazā aplikācijā, kas spēj izmantot visu nosaukto lapu API :D Sanāk nereāls spams.
    Par to programmēšanu gan taisnība – kur agrāk vajadzēja 5 stundas, tur tagad var iztikt ar pārdesmit minūtēm.

  2. Cik reāli būtu izveidot wordpress pluginu (var vienkārši koda gabls), lai blogā pie attiecīgā raksta parādītos tie komentāri, kas ir veikti google buzz?

  3. onkulis- ļoti reāli :) Man vienkārši ir slinkums to darīt, par cik tas ir krietni ilgāk nekā tāds variants, kādu izmantoju es. Gan jau drīz kaut kas tiks uzcepts un varēsi piešķilt arī sev.

  4. Jā, vienīgi šķiet, ka šo rakstu es uzrakstīju pirmajā dienā, kad buzz parādījās manā kontā. Toreiz vēl plugini nebija ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.