Kura ikona smukāka (priekš iMeet)?

Nepieciešams lasītāju padoms. Šobrīd domājam par mūsu veidotās iPhone programmas iMeet ikonas maiņu. Kura no ikonām Tev šķiet pievilcīgāka? Pašreizējā ikona ir tā, kura redzama a) variantā. Bet kura ir smukākā un piesaistošākā no šīm trim?
imeet_vote

P.S. uz iPhone ekrāna šīs ikonas būs ar izmēru 57x57px un tur tās varētu izskatīties aptuveni tā:
imeet_vote_57

25 thoughts on “Kura ikona smukāka (priekš iMeet)?”

 1. mazās ikonas nav korektas:) katram monitoram ir savs pikseļu skaits un izmērs. Tāpat Man tak nav jāstāsta, kas ir dpi vai ppi.

  karoče. bildes izmēram jābūt proporcionālam monitora rezolucijai bla bla bla man slinkums rakstīt. karoče 1) matemātika (izrēķini cik vajag) 2) pieliec klāt pie ekrāna iphone un paskaties kā atšķiras bildītes izmērs.

  iphone ir 480-by-320-pixel resolution at 163 ppi tātad 0.1558282 mm bet monitoriem parasti pikselis ir resnāks. manam piemēram: 0.270 mm (H) x 0.270 mm (V)

 2. prusux: nav stāsts par ppi bet par ikonas smukumu. es te nevaru kaut ko dinamiski resaizot priekš katra monitora, kas skatās to lapu. noreisaizoju mazāku, lai būtu +/- labāks fīlings kā ikonas varētu izskatīties.

 3. Tam vajag sagatavot aplikāciju kas to dara tavā vietā :) ok. Es tev vienkārši iesaku pieteikt fotožabu (konkursiņu ar variacijām par tēmu) un uzvarētājam (pēc publiska balsojuma) uzdāvināt 5 imeet aplikācijas. Respektīvi viņam un viņa draugiem. Vai pirmajām 3 vietām.. pirmajai 5 otrajai 3 trešajai 2. :)

 4. a
  c
  b

  a labaks par c, jo pēc C ir grūti viennozīmīgi saprast galveno domu. Vismaz man tā škiet. A konkrēti parāda, ka runa ir par pozīciju/orientēšanos.

 5. Labāk patīk A. Būtu vēl iekš Photoshop ar ielām izveidot uzrakstu iMeet, ja tas mazajā ikonā izskatītos Ok. C bildē attēlots pārāk globāls izmērs, ne Tavai mērķauditorijai.

 6. Domāju, ka noteikti B! Vislabāk raksturo un atspoguļo konkrēto produktu. Vēlāk noteikti nāktu par labu arī atpazīstamībai!

 7. Tā, ienācu tikko pbs.lv pēc drauga norādes, ka te viens latviešu vecis ar AppStore ņemas. Nezinu, kas ir iMeet, un vienīgā ikoniņa, kas liek kaut mirkli pakavēties un padomāt, varbūt pat uzspiest, lai noskaidrotu, ko tā piedāvā, ir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (es uzrakstīju vairākus “a”, lai var skaidri saprast manu domu).

 8. Sveiks Pauls !!!

  Atvainojos par savu Latviešu valodu :)

  Es jau no vasara gribu izdarit kadu briništigu programmu vai spēle.

  Bēt man neizdevas atrast kadu programmetāju kas saprota Xcode.

  Es varu izdarit Ļoti skaistu un saldu interfeisu, ( AppStore tas ir 50% no veiksme )

  Man ir dažadas idejas un iespējas.

  Portfolio : http://atwork.lv/users/iTideas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.