★ TweetMonitor – twitter ziņu monitoringa rīks (iPhone)

tweetmonitor-iconVēl viena no mūsu iPhone programmām ir ieraudzījusi dienas gaismu. Šī ir ar nosakumu “TweetMonitor” un tās ideja ir vienkārša – programma paredzēta twitter ziņojumu (tweet) monitoringam uz iPhone.

TweetMonitor atlasa twitter ziņojumus balstoties uz lietotāja definētajiem atslēgas vārdiem un frāzēm. Tajā var saglabāt neierobežoti daudz monitorējamo atslēgas vārdu un programma meklēs ziņojumus ar šiem vārdiem visā twitter tīklā. No standarta meklēšanas tas atšķirās tādā veidā, ka TweetMonitor uzskatāmi parāda jaunpienākušās ziņas, lai lietotājam nebūtu atsevišķi jāveic katra monitorējamā vārda meklēšana.

Papildus jauno ziņu monitoringam, šīs twitter ziņas var arī saglabāt vēlākai skatīšanai, nosūtīt ziņas saturu pa e-pastu, publiski atbildēt twitter tīklā un sūtīt tiešās ziņas (Direct Message). Lai lietotu TweetMonitor nav pat obligāti jābūt twitter kontam, bet tādā gadījumā izpaliks replay un DM ziņu sūtīšana.

Šim vajadzētu būt dikti labam palīgam jebkura uzņēmuma darbiniekam, kurš ir atbildīgs par servisu un komunikāciju. Arī man, kā parastam twitter lietotājam, šis ir ļoti noderīgs rīks, jo ikdienā sekoju vairākām, sevi interisējošām tēmām. Ir ļoti ērti, kad šāds rīks ir līdzi kabatā- tas nozīmē, ka jaunākās ziņas netiks palaistas garām.

Izmantojot šo rīku, es kā reizi šodien uzgāju rakstu , kas uzskatāmi parāda, kāpēc uzņēmumiem ir nozīmīgi monitorēt ziņas twiterī. Iesaku to izlasīt.

Atgādināšu, ka uzzināt par mūsu iPhone programmu izstrādi var twiterī, sekojot kontam MelleneApps. Vēl šis tas par TweetMonitor ir lasāms mana otra bloga, kur redzami arī screen-shot (angļu valodā).

Programmas links uz App Store.
Cena – €2.99.

2 thoughts on “★ TweetMonitor – twitter ziņu monitoringa rīks (iPhone)”

  1. Tu jau zini kāpēc man šī programmiņa ir noderīga un šobrīd TweetMonitor ir visizmantojāmāka aplikācija priekš manis. Ņēmot vērā to, cik man svarīgi pēc iespējas ātrāk saņemt visas ziņas, ierakstus par uzņēmumu, tad šis ir ideāls veids kā to darīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.