Kroplis b..

nabaga_akordsĻoti skarbs izrādījās manas dienas noslēgums, jo pieejot pie automašīnas konstotēju, ka kāds kroplis to saskādējis. Netieku pat gudrs, vai tīšām (dūre, kāja, etc), vai arī tas kāds negadījums. Par cik bukte atrodas virs spārna un tā tāda laideni iespiesta no augšpuses, tad šķiet, ka vienīgais, kā auto to varēja apskādēt ir braucot atpakaļgaitā un uzbraucot, piemēram, ar pie bagāžnieka piestiprināto rezerves riteni. Džipiem tādi ir.. Bet man vairāk izskatās pēc kaitniecības. Lai kā arī nebūtu, tad auto ir apskādēts. Ceru, ka kretīns, kas šito izdarīja saslims ar kādu neārstējamu venērisko slimību.

Cik atceros, tad kasko man bija ar nulles pašrisku. Rīt jādodas risināt ģēļa uz apdrošināšanas kantori. Pilnīgi jau tagad uzburu ainu ar pamatīgu čakaru.

11 thoughts on “Kroplis b..”

 1. Iespējams, ka paveicies iegūt tikai tik nelielu (nosacīti) kaitējumu. Un čakars būs pietiekami liels. Pat, ja tagad daži samazina apdošināšanas summu, jo autovadītājam nav bijusi līdzi derīga medicīniskā izziņa, tad diršanās par katru apstākli būs gaidāma pietiekami liela.

 2. Es ar reiz līdzīgu bukti savam auto konstatēju, tikai nedaudz lielāku un mašīnai apmēram pa vidu. Tā arī netiku skaidrībā, kā tāda var rasties..

 3. Līdzīgi izgāja, kāds idiots bija iesūtmies pakaļējas durvīs. Zvanīju mentiem, teicu lai reģistrē atgadījumu – šie prasa, vainīgais ir? saku nav. kasko ir? ir! Nu tad viss, reģistrējam ceļu satiksmes negadījumu. Ar to arī griezos pie apdrošinātājien.

 4. Shadowbird: Kad zini, kad kaut kas tāds ir izdarīts apzināti, vai arī darīts dēļ pilnīga tukšuma galvā, tad emocionālais sasprindzinājums liek atbrīvoties no sakāpinājuma un teikt ko šādu. Es būtu mierīgs, kā pitons, ja tas būtu ceļu satiksmes negadījums.

 5. Ja bukte nav ar asām malām var izmēģināt divus variantu repairošanai:
  1. Ņemam gaisa dezodorantu apgāžam ar kājām gaisā un pūšam uz bukti no neliela attāluma (saldējam), pēc tam fiksi mēģinam ar karstu fēnu pasildīt vai pagaidam siltā saulītē dažas sekundes.
  2. Saldējam ar sauso ledu. Ņemam dažus gabaliņus ledus pieliekam pie sabojātās vietas un paturam kādu pus minūti (atkarībā no buktes lieluma un dzelzs biezuma). Var pietikt ar siltu giasa plūsmu, vai atkal ņemam fēnu.
  Sausais ledus AGA dabūjams ~1Ls/kg. Tikai vajag kādu putuplasta kasti kur pārvadāt.
  Pat ja nenostrādās, lielas izmaksas nebūs ;) Bet youtube var iesērčot piemērus.

 6. Sito saldeesanas un sasildiisanas variantu esmu redzeejis klipos – man pat ir ideja pameeginaat vienaa nebuutiskaa vietaa uz sava autinja :) Klipos jau izskataas viss vienkaarsi :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.