★ Vai ir kādas idejas iPhone aplikācijai?

Vai kādam šeit ir idejas par to, kāda iPhone aplikācija būtu noderīgā, bet kura nav dabonama AppStore veikalā? Par cik esmu pieteicies Developeru programmai, tad būtu īstais laiks apkopot savas un citu idejas, un galu galā arī kaut ko uzmeistarot.

Jāņem vērā, ka lai arī šādas tādas Mac programmas jau esmu veidojis iepriekš, tomēr padziļinātas zināšanas par iPhone platformu es sāku uzzināt tikai tagad, tāpēc tādas pavisam grandiozas idejas drošvien nespēšu realizēt. Vismaz sākumā nē :)

Tātad, ja ir kādam kāda laba ideja, tad šauj vaļā un skatīsimies kas no šī var labs sanākt!

14 thoughts on “★ Vai ir kādas idejas iPhone aplikācijai?”

 1. Baigais bizness patiesībā ir uzgriezies ar šīm aplikācijām. Daži developeri labi nopelna. Kaut gan daudz ir rakstu par to, ka ir ļoti grūti nokļūt programmu topā un sākt pelnīt..

 2. Vari lūdzu pastāstīt kā tu reģistrējis? Kādā adresē tu reģistrējies (Latvija vai ārzemes). Pirki to aktivizāciju caur store?
  Es reģistrējos ar Latvijas adresi un tagad man jāsūta fakss. Kuru vēl neesmu paspējis nosūtīt.

 3. es gribu tādu programmu:
  kura brīdinātu mani ka no muguras tuvojas priekšnieks;
  kura nosaka kāds man ir garastāvoklis;
  kura izrēķinātu kad man būs PMS un laicīgi sāktu brīdināt par to manu dzeku;
  tādu, kura zinātu daudz lamu vārdu un mācētu lamāties manā vietā, jo es nemāku;
  tādu, kas izdala maijpuķīšu smaržu,kad man skumji (ja jau māk noteikt garastāvokli);
  kas analizē cilvēku balsi un dod signālu, kad man melo;
  tādu, kas analizētu mana skapja (pagaidām kumodes) saturu un teiktu priekšā ko vilkt uz darbu;

  nu tā apmēram. tikai no sākuma man vajag iphone:))

 4. Es gribētu aplikāciju, ar kuras palidzību varētu izveidot sev vēlamu bakenbārdu !

  P.S sadzēros brūno ar senci un māsas draugu, tāpēc tādas idejas :d

 5. Adaptē latviešu autoskolu testus iphonam :) fanāti varēs sēdēt autobusā un mācīties, kam jādot priekšroku braucot krustojumā

 6. par autoskolu nav slikta doma, bija reiz līdzīga ideja man, respektīvi, nosakot atrašanās vietu uz kartes parādās aktuālie ceļu satiksmes noteikumi. ko drīkst un ko nedrīkst. ;d

  minkasjana, par tiem garastavokļiem un pms tādas programmiņas jau ir diezgan sen :) un parastajiem mobilajiem arī. par smaržu izdalošo gan būs jāpaciešas mazliet :)

 7. fassko: jā, vienīgā iespēja ir sūtot to faksu. Es pat nezinu kā iespējams pirks aktivizācijas kodu caur store.. man liekas, ka tā nevar, bet varu arī kļūdīties.

 8. fassko: Epastu, vai faxu? Ja tu par faxu, tad vēl nē. Un nedomāju, ka nosūtot viņš tik drīz atnāks. Tur šobrīd visas FAX līnijas un apstrādi ir pārslogojuši pieprasījumi, jo daudziem ir sagribējies OS3 uzlikt (šobrīd tāda pieeja ir tikai Dev programmas dalībniekiem). Apskati šo.

 9. Skaidrs. Es mēģināšu nākamnedēļ. Btw es jau uzliku 3.0. Ebay pa 7$ pieregistreju savu UDID lai var aktivizēt 3.0 un pēc tam torrentos nokačāju pašu instalāciju.

 10. 70% zīmes ir debīlās vietās (aizsegtas, preteejaas malās, pārāk vēlu uzstādītas un laicīgi pamanīt nav iespējams) uzstādītas, neredzamas (tipiskais piemērs par vecrīgu ar savām nano ceļazīmēm) vai arī vispār nav uzstādītas. Tāpat, ja redzu aktuālo infirmāciju ērtā vietā, man nav jāzīlē pustummsā pēc zīmēm..
  galvenais lai ir droši un atjaunojas aktuāla info.

  un vispār, šāds softs jau ir domāts nejau vadītājiem ar stāžu 5 gadi un uz augšu, viņi tāpat noteikumus nezin un brauc kā sanāk. softs ļoti noderētu šāda izglītības līmeņa paaugstināšanai vai jaunajiem nepieredzējušajiem vadītājiem.

 11. ! tikai šodien “atradās” Tavs aicinājums par Iphoņu progrr.
  ir ideja globālajam tirgum. saistīta ar veselības uzlabošanu. ieraksti meilā Tel. Nr. – izstāstīšu. pats labprāt piedalītos izstrādē, cik vien tas būtu iespējams neesot programmētājam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.