NemusSync: droša kalendāra sinhronizācija priekš iPhone

Jāsāk ar to, ka iTunes joprojām nav iebūvētas funkcijas, kas ļautu sinhronizēt iPhone kalendāru ar Google Calendar. Dodu visus 100, ka tas kaut kad tiks iekļauts, taču pagaidām vissakarīgākais risinājums ir panākams izmantojot NemusSync aplikāciju, kas pieejama tikai uz atlauztajiem tālruņiem.

Personiski es visu laiku baidījos lietot šo programmu, par cik tā darbojas pa tiešo no iPhone un es (lietotājs) nekādi nevarēju zināt kādā veidā notiek šī sinhronizācija -vai mani Google lietotāja dati gadījumā netiek sūtīti caur kādu nedrošu serveri, vai varbūt aplikācijas izstrādātājs sūta tos sev, un, par cik man Gmail konts ir dikti nozīmīgs no drošības viedokļa, tad bija baigās bailes lietot šo aplikāciju.

Šis ieraksts saistīts ar divām lietām: piemkārt, lai nedaudz vairāk pastāstītu par NemusSync, otrkārt- vakar veicu pārbaudi tīri jau iPhone OS līmenī ar visu procesu izpēti un konekciju izsekošanu, un varu apgalvot, ka NemusSync slēdzas tikai pie Google servera pa taisno, tāpēc uzskatāms par drošu risinājumu kā sinhronizēt savus Google kalendārus. Vismaz konkrētā versija, kuru testēju (0.6.5).

Kā pēdējo gribēju piebilst to, ka NemusSync nav pieejams iekš officiālā AppStore tādēļ, ka Apple SDK aizliedz aplikācijām rakstīt datus iekš iPhone sistēmas mapes, taču nelaime tā, ka sistēmas mapē glabājas kalendāra dati, kas tad arī ir jāatjauno. Tā iemesla dēļ šai aplikācijai neredzēt ceļu iekš AppStore.

7 thoughts on “NemusSync: droša kalendāra sinhronizācija priekš iPhone”

  1. Vispār es drusku brīnos par šo salikumu – “man Gmail konts ir dikti nozīmīgs no drošības viedokļa”. Neenu, es negribu teikt, ka Google ir nedrošs tādā ziņā, ka dati no viņa viegli nokļūs pie citiem, bet ņemot vērā to milzumu informācijas ko Google jau zina par katru no mums, uzticēt viņiem koncentrētā veidā vēl kaut ko, vai tas ir pareizi no drošības viedokļa? :)

  2. Vispār es drusku brīnos par šo salikumu – “man Gmail konts ir dikti nozīmīgs no drošības viedokļa”. Neenu, es negribu teikt, ka Google ir nedrošs tādā ziņā, ka dati no viņa viegli nokļūs pie citiem, bet ņemot vērā to milzumu informācijas ko Google jau zina par katru no mums, uzticēt viņiem koncentrētā veidā vēl kaut ko, vai tas ir pareizi no drošības viedokļa? :)

  3. Internets vispār ir nedrošs un absolūti jebkas, kas pa tīklu tiek sūtīts teoretiski var būt jebkuram zināms. Man nav bail Googlem uzticēt epastu, ar kuru veikt DNS izmaiņas NICā, bet negribu, lai pieeja pie e-pasta nonāktu pie kāda džeka ķīnā, no kura tas viss pasākums pēc tam ir jāatpērk. Domāju arī dzan, ka Gmail ir drošāks par sevis hostētu e-pasta serveri.

  4. Yeah, bet tas paredzēts Mac. NemusSync joprojām ir gandrīz vienīgais veids kā normāli sinhronizēt ja nav Mac. Vēl ir iespēja caur Outlook, bet tas ir gemarojs , par cik 1)Outlook , 2)tas ļauj tikai vienu klandāru sinhronizēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.