9 thoughts on “homework.lv”

 1. tā kā domēns reģistrēts uz SIA, tad, acīmredzot, tas tagad skaitās legāls uzņēmējdarbības veids…

 2. Cik gan ētiski ir 1)atļaut skolniekiem visu laiku pavadit portala draugiem.lv, nevis taisiit majas darbu? 2) Prasiit SEX-portalus cik tev ir gadi, un ja berns izvelas ka vinam ir 18, tad raadiit porno-bildes un video?
  Manuprat 1001 jautajums no temas: uz kurieni mes visi ejam, un cik labi bija 20 gadus atpakaļ…

 3. Tā jau nav ministrijas atbildība. Cik tad ētiski ir ņemt privātstundas vai kopā ar klasesbiedriem risināt mājasdarbus? Eiropā eksistē arī legālas maģistru un doktordarbu rakstīšanas firmas. Legāli nav tikai šo darbu iesniegt :)

 4. 1) Cik palasījos, ja tu tur aktīvi piedalies uzdevumu risināšanā, nekas nav jāmaksā. Un IMO draugiem.lv to pašu un lielāku piķi kāš par daudz debilākām lietām, kuras piedevām traucē mācīties, nevis palīdz. Varbūt labāk sāc ar viņiem?
  2) Bērns var prasīt palīdzību vecākiem, draugiem, klasesbiedriem vai – izmantojot e-pastu – praktiski jebkuram, un neviens ausi neceļ. Bet piedāvāt šim mērķim paredzētu web risinājumu – neētiski? Nepiekrītu.

  IMO tā pati situācija kas ar p2p/file-sharing. Var izmantot pozitīvākiem (dalīties pieredzē un apgūt lietas kopīgi) un ne tik pozitīviem (vienkārši visus mājasarbus stūķēt iekšā un gaidīt, kad citi izdarīs), bet ne jau tehnoloģija vainīga.

 5. Shadowbird: pareizi, katrs jau var to panākt citos veidos, un tehnoloģija jau arī nav vainīga, tāpēc šāds bizness ir jāslavē un jāveicina! Piemēram, ja ar likumu atļautu par naudu nogalināt, tad tas būtu OK, jo to jau var arī tik pat labi šobrīd darīt un tāpēc tas NAV neetiski ja?

  Man ir vēl pāris argumenti, piemēram, “ja naudu no valsts nelegāli nepumpēs valsts vīri, tad to darīs kāds cits, tāpēc lai viņi paši to turpina vien darīt, vismaz tās ir zināmas sejas“. Tikai vot ar manu labklājību tam nav nekāda sakara, tāpat kā tam nav sakara ar manu bērnu izglītības kvalitāti konkrētajā jautājumā.

  Ienīstu tādu domāšanas veidu..

Comments are closed.