Kindle: izskatās vienkārši atbaidoši

Atverot Amazon.com pirmo lapu, tiek aktīvi reklamēts paša amazon.com radītāju produkts “Kindle“, kas ir kaut kas līdzīgs tipa elektroniskajai grāmatai.

Var jau būt, ka fīčas nav sliktas, taču ir viena lieta, ko vīri no amazon diez vai paši ir pamanījuši, un tas ir dizains. Kurš gan ko tādu gribētu ienest savā mājā, vai vēl trakāk- ņemt līdzi ceļojumā? Tas būtu tas pats, kas ņemt sev visur līdzi gāzbetona bloku, vai miltu maisu..

Ja neskaita faktu, kā Kindle izskatās, tad šī ideja liekas patupa jau pēc būtības. Dažas lietas pasaulē nevar aizstāt ar displejiem un qwerty tastatūrām- tas attiecas arī uz grāmatām, kuras šajā ierīcē sapūs kopā ar iestrādāto DRM aizsardzību…

Vai es jau teicu, ka šis produkts izskatās pretīgi?

10 thoughts on “Kindle: izskatās vienkārši atbaidoši”

 1. Varu piekrist, ka produkts izskataas ne visai pievilciigs, bet esmu paarliecinaats, ka buuus pietiekoshi daudz cilveeki, kas shito lietu iegaadaasies taa teikt paziimeeshanaas noluukaa.

 2. Man gan liekas, ka šāda produkta izskats nav īpaši svarīgs. Ja jau ir, nu tad…

  Kaut gan es arī negribētu šo aparātu visu to DRM dēļ. Tāpat arī cik noprotu tad, praktiski lai jebko darītu ar šo aparātu – būs jāšķiras regulāri no naudiņām (protams, gan jau varēs arī hakot, bet nu tas tā). Bet šim gan apstiprinājumu vēl neatradu.

 3. Kāpēc ir tāda pārliecība, ka LCD? LCD nogurdina acis. Revolutionary electronic-paper display provides a sharp, high-resolution screen that looks and reads like real paper. Elektronisko grāmatu neviens nepirktu ar LCD displeju, jo tas nogurdina acis, toties e-papīrs nenogurdina.
  Pie tam šīs ierīces izskatam nav nevienas vainas… Pie tam, ja paskatās izmērus, tad tikai iepriecina!

 4. Šajā gadījumā “LCD” bija lietots drīzāk vispārīgi. Neinteresējos par šo konkrēto, jo būtība te ir par “grāmatām” un to lasīšanu uz kaut kādas elektroniskas DRM iekārtas. Dizains ir gaumes jautājums :P

 5. Tur tā lieta, ka, ja nebūtu DRM, tad es uzskatītu, ka tā ir baigi superīgā iekārta, ņemot vērā, ka Tu vari lasīt tāpat kā uz parasta papīra, bet šajā e-grāmatā var salikt iekšā dafiga grāmatu. Ja vēl daudz ceļo, tad tā ir ļoti kruta ierīce

 6. Stils ir pakārtots lietojamībai. Šis nav ipods ar ko stilot, šis ir grāmatu lasīšanai. Svarīgi lai ērti lietot nevis lai var ballītē izvilkt un nozīmēties.

  DRM esamība ir štrunts. Grāmatas tāpat ir tikai normāli pirkt un maksāt. Nav jau arī tik dārgi, katrā ziņā lētāk kā papīra grāmatas.

  Ja Kindle izmantotie EVDO bezvadi strādātu Latvijā (varbūt strādā? dunno) un drusku nolaistu cenu, varētu pirkt nost.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.