SUSHI TOKYO

Pēdējā laikā vairāk sanācis ēst visādus neierastu ēdienus, tai skaitā sushi, kuru esmu atzinis par labu esam. Tāpēc neliels ieskats par vienu no sushi piegādātājiem: sushi-tokyo.

Tātad pasūtīts tika lielais sushi komplets (88 gab) + zupa ar lasi. Ko es varu teikt- neesmu baigais eksperts, bet vispār bija OK, pieveda solītajā laikā un manuprāt, šīs divas lietas ir vissvarīgākās. Cenas vidējas, tātad pieņemamas. Atvedot iztrūkums arī netika konstatēts. Sushi gan ir ēsts labāks, bet priekš pasūtīta drošvien ka ir labi.

Ā, un vēl viena lieta- tas, ka bildē lielais komplekts izskatās izdekorēts, atvedot tā nebūt nebūs. Būtībā viņi atved vienkārši dažādas parastās porcijas trauciņos. Tas arī ir komplekts :)

Secinājumi- pasūtīt no šīs vietas var, bet nākamreiz es tomēr pamēģināšu no citurienes. Jāzin, tā teikt, ko piedāvā citi.

7 thoughts on “SUSHI TOKYO”

  1. Nu beidziet shitos drankjus riit :) Latvieshu virtuvi vajag atbalstiit – kartupeliishi, shtoveeti kaapostinji, kaads gurkjiitis klaat :) Njam njam!
    Sushi neesmu eedis, taapeec laika objektiivi nespeeshu spriest, bet nu man sushu izskats neuzdzen apetiiti!

  2. Dereetu uz Japaanu aizmaukt vieteejos nobaudiit. zheel ka afigenna daargi kopaa sanaak :) Vispaar nav ne vainas citu zemju kultuuru apgarshot. Protams ar meeru. Godiigi sakot, ja sushi daudz maz pareizi eed, tad nav ne vainas. Galvenais aatri noriit lai nesit atpakalj :)))

  3. Snukis, vot es Tevi kaut kad uz turieni aizvilkšu. Skat, ka pēc tam vēl nesastrīdies ar Ievu par ēdienu :D Nav jau tā, ka šausmīgi garšīgi, bet vismz atšķirīgi un slikti toč nav!

  4. Latvišu nacionālie ēdienie ir pēleki zirņi, speķis un maizes zupa. “Ļoti garšīgi”. Suši ir gardi un neka ļauna tur nau: rīsi un zivs, vai avokado, vai kaut kas cits. Diētisks ēdiens

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.