SVEŠO koncerts

Pāris dienas atpakaļ biju uz Svešo koncertu. Jā, jā, tieši tas sviests, kas skan pa radio lāga (SWH). Ja nu kāds nav dzirdējis, tad te būs viena no viņu populārākajām dziesmām- saki tu, saku es, saki nevar just. Pasākums samērā alternatīvs. Laikam pirmo reizi to sapratu pie ieejas, kad par 2 latiem pretī kā ieejas biļeti man sniedza vadu savācēju. Pat īsti neatceros kā sauca to vietu, kur tas notika.. Tipa vecrīgā, kaut kādas mājas 3. stāvā.

Pirms svešajiem uzstājās vēl 3 grupas apvienības. Pirmā bija kaut kāda hipiju vecene, kurā neviens īpaši neklausījās. Ar viņu kopā tipa “uzstājās” džeks ar bārdu, kurš neko citu nedarīja kā visu laiku turēja viņai mikrafonu.

Kā nākamais uzstājās Dēlis. Es pat nezinu kā to komentēt. Neko tādu dzīvajā es vēl nebiju redzējis/dzirdējis. Vērtējiet paši. Pēc dziesmām Dēlis izdomāja izdalīt publikai savu dziesmu vārdus- salocot tos un iemetot pūlī. (viens no kādiem pieciem tika arī man).

Aiz Dēļā sekoja vēl viena apvienība, kas itkā spēlēja nedaudz nopietnāku mūziku, taču viņiem pēc brīža pievienojās tas pats Dēlis (pārģērbies un uzvilcis ķiveri galvā). Man šķiet ka to apvienību sauca “Tumors“, bet varbūt man nav labi ar atmiņu.. Jebkurā gadījumā dziesmas bija vēl saraustītākas, jo dēlis dziedāja (kliedza) improvizējot..

Aiz šīs grupas tad nu beidzot sekoja Svešo uznāciens. Jāsaka gan, ka sliktās skaņas dēļ viņu uznāciens netika diezko novērtēts no aizmugurē stāvošo puses un cilvēki lēnām sāka pamest koncertu..arī es. Pie kam, cik sapratu, tad vieta bija noīrēta līdz kādiem pl.23:00, un tikai neilgi pirms tam savu uzstāšanos sāka svešie.

Tāds nu apmēram bija šis svešo pirmais lielais koncerts Rīgā. Protams, to var uzskatīt par atstoju, bet kaut kādā ziņā tas ir baigais, baigais piedūriens.

6 thoughts on “SVEŠO koncerts”

  1. valentīndienā bija vai ne :)
    es ar gribēju iet, bet beigu beigās pārdomāju. murgonis rādīja bildes no vienas prezentācija, nu no krēsla nolidoju :)

  2. Nu nez, man ir aizdomas, ka tās skaņas klātienē manām ausīm nebūtu tīkamas. Tajā pirmajā dziesmā taču nav nekā vienota, katra skaņa savā skaļumā, intonācijā utt.

  3. Reeciigi, bet tas dzeks ar baardu maacaas manaa skolaa :D Tipa shodien vinam bija ZPD aizstaaveeshana :) Tipa diivaina teema vinam bija : PAR VILKACHIEM :) tipa dzeks staastiija par to kaadi ir vilkachi, ka eksistee taadas piena raganas, kuraam esot smirdiigas rokas un ka vispaar muus visus varot noburt burvji :D Vienvaardsakot bija reeciigi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.