MATRIX III

The Matrix Revolutions ir klassisks sliktas filmas piemērs. Lai gan biju jau pirms
filmas negatīvi noskaņots, filma mani sarūgtināja pat vēl vairāk. Kur palika brāļu Wachowsku apbrīnojamā kreativitāte, ko varēja redzēt pirmajā matrixā? Pliekani dialogi, vāji personāži. Scenārija trūkumi tika aizstāti ar nedabiskiem effektiem. Pieļauju, ka vizuāli ši filma var likties apbrīnojama, lai gan es šo burvību nesaskatīju.

Vērtējums:

P.S. Gribēju piebilst, ka skaņa jaunajā kinoteātrī ir pilnīgi garām.

3 thoughts on “MATRIX III”

  1. nu ko es teu par skanju pateikshu… pateikshu to, ka TU NEESI BIJIS KINO RIIGA LIELAJAA ZAALEE ! :)) ( sorr ka sabljaavu, bet taa ir) tur skanja (ja to taa var nosaukt) ir no vienas tumbas, tieshi no ekraana apakshas :)

    FC skanja bija saliidzinoshi laba… netaisos te atkal izpluust detaljaas, bet skatoties orgjinaalo Matrix (1) uz DVD pat uz manaam suuda 2x S-90 (stereo) skanju specefekti bija bik labaaki ( un ne tikai Matrixam, arii Gladiator rullēja, sākot no pakavu šķindoņas beidzot ar smilšu graudiņu skrubināšanos gar bruņām u.c., nemaz nerunaajot par DTS un veel nezin ko… protams, var jau saprast, Jauns kino, jauna kvalitaate, bet paprovee noskanjot perfektu skanju ~800 cilveekiem !!! ( vienlaiciigi) Tomer, taa tev nav Home Cinema.
    Iisteniibaa, Forum Cinemas ekraans bija MILZIIGS ! ( sor ka akal iebljaavu) bet pat mums seezhot 11 rindaa… bija gruui pierast pie galvas un acus shaudiishanaas no kreisaas uz labo pusi… (zaale nr 1.) Vismaz, ja man jāizvēla, tad labrātāk skatītos filmas tiešām labā mājas kinoteātrī, un lielākais mīnuss būtu kvalitatīvs attēls :)

    Nu bļāa, ceru nenositīsi par “īso” postu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.